از سوی دیگر ادعای جدیدی مطرح شده که در آن افراد صدها رای، در صندوق‌های غیر حضوری آراء به نفع بایدن انداخته‌اند
نیوزویک می‌گوید "کریستینا باب"، وکیلی که از چالش حقوقی دونالد ترامپ برای براندازی انتخابات ۲۰۲۰ حمایت کرده، معتقد است که رئیس جمهور سابق آمریکا می‌تواند پس از انتخابات میان دوره‌ای موفق جمهوری‌خواهان در ماه نوامبر، بازگردانده شود. وی می‌گوید ادامه ریاست جمهوری بایدن با قانون و توسط ایالات زیر سوال خواهد رفت بطوریکه ترامپ رئیس جمهور می‌شود. ترامپ همچنان رهبر جمهوری‌خواهان آمریکاست، دادگاه عالی آمریکا به سمت ترامپ است، در انتخابات ایالتی، بیشتر طرفداران ترامپ بر طرفداران بایدن پیروز شده‌اند و محبوبیت بایدن به شدت افت کرده است.
از سوی دیگر ادعای جدیدی مطرح شده که در آن افراد صدها رای، در صندوق‌های غیر حضوری آراء به نفع بایدن انداخته‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Minister Mary Ng Nowruz Canada, مری نگی نوروز
 
وکیل ترامپ: اگر جمهوری‌خواهان در انتخابات میان‌دوره‌ای برنده شوند با قانون می‌توان ترامپ را جایگزین بایدن کرد
کریستینا به شبکه خبری "طرف راست و صحیح" گفت‌ فکر می‌کند در ایالت‌هایی که ترامپ و متحدانش در انتخابات پیشین ادعا می‌کنند که تقلب صورت گرفته، "شواهدی وجود دارد که جو بایدن تقلب کرده است". او گفت: "این ایالت‌ها می‌توانند فرد انتخاب شده خود (از دموکرات‌ها) را پس بگیرند، یا در واقع می‌توانند تصمیم بگیرند که به نامزدان طرفدار ترامپ رای بدهند، اگرچه من پیش‌بینی می‌کنم که آنها احتمالا فرد انتخاب شده (دموکرات) خود را پس می‌گیرند. ‌اگر این اتفاق در سه ایالت مختلف بیفتد، سه قطعنامه مختلف به کنگره می‌رود.‌ پس از آن کنگره باید تصمیم بگیرد که «آیا می‌خواهد قطعنامه‌ها را بپذیرند، آیا می‌خواهند به قانون و قطعنامه‌ها عمل کنند یا نه»".
لطفا فیلم زیر را نگاه کنید

کریستینا می‌افزاید: "این یک موضوع پیچیده است که باید توسط قانونگذاران ایالتی مختلف و کنگره ایالات متحده با توجه به پیچیدگی‌های خاص خود رسیدگی شود، من در واقع فکر می‌کنم که به خوبی طراحی شده (و بدین شکل رئیس جمهور بایدن خلع می‌شود)، نمی‌شود با انتخابات جدید به نفع جمهوری‌خواهان بلافاصله انتخابات قبلی را لغو کنید، برای این کار به بسیاری از مقامات منتخب برای لغو ریاست جمهوری بایدن و داشتن ‌اکثریت در سه ایالت مختلف نیاز دارید‌". وی با اشاره به پیامدهای انتخابات میان دوره‌ای در ماه نوامبر که ممکن است شاهد از دست دادن کرسی‌های دموکرات‌ها باشد، اظهار امیدواری کرد که شاهد جابجایی ترامپ با بایدن باشد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Shayda شیدا Film-Movie-Persian-Iranian-Shayda-Canada-AmirEbrahimi-Toronto
"رون فیلیپوسکی" وکیلی که تئوری‌های توطئه را دنبال می‌کند، در توئیتی نوشته که کریستینا در حال کار روی براندازی انتخابات ۲۰۲۰ و احتمال بازگرداندن ترامپ است. وی در ادامه افزوده: "او (کریستینا) می‌گوید برنامه این است که ۳ ایالت نتایج انتخابات قبلی خود را لغو ‌کنند و قطعنامه‌هایی را پس از انتخابات میان دوره‌ای به کنگره بعدی بفرستند تا نتایج لغو شوند".‌ این در حالی خواهد بود که جمهوری‌خواهان در هر سه ایالت بعلاوه کنگره آمریکا پیروز انتخابات شوند، این امری‌ست که بنظر می‌آید با عدم محبوبیت بایدن رخ خواهد داد. این در حالی‌ست که ده‌ها پرونده قضایی و بازشماری ایالت به ایالت پیروزی بایدن را قبلا تایید کرده‌اند و وزارت دادگستری خود ترامپ پس از تحقیقات گسترده هیچ مدرکی دال بر تقلب در سال ۲۰۲۰ پیدا نکرد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Lumiere-Exchange-Nowruz-صرافی-لومیر-هناره
 
صندوق‌های غیر حضوری آراء با صدها رای به نفع بایدن
از سوی دیگر طناب‌کشی روی صندوق‌های غیر حضوری آراء، ادعای جدیدی برای اعلان تقلب در انتخابات آمریکا شده است. دادگاه عالی ایالت ویسکانسین که تحت کنترل محافظه‌کاران جمهوری‌خواه است، روز جمعه حکم داد که صندوق‌های غیر حضوری فقط می‌توانند در دفاتر انتخاباتی قرار داده شوند و فقط یک رای‌دهنده می‌تواند شخصا یک رای داخل آن بیاندازد. در این صندوق‌ها افرادی می‌توانند رای افراد غایب را در داخل صندوق بیاندازند که به گفته طرفداران ترامپ در انتخابات قبلی برخی از افراد چند صد رای به نفع بایدن در داخل این صندوق‌ها انداخته‌اند. این امر ترامپ را ترغیب کرد تا در حساب کاربری "سوشیال حقیقت" خود بنویسد که تصمیم دادگاه نشان می‌دهد "من در رقابت بسیار نزدیک (نه در واقع) ریاست جمهوری ویسکانسین برنده شدم زیرا آنها از این جعبه‌های کلاهبرداری فاسد و مملو از رسوایی استفاده کردند".
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Leah-Taylor-Roy-MP-Aurora-Oak-ridges-Richmond-Hill-Nowruz

انتظار می‌رود محدودیت‌های رای‌گیری جدید در ویسکانسین بیشتر بر دموکرات‌ها تاثیر بگذارد و در این میان تغییراتی در قوانین انتخاباتی که توسط مجالس‌‌ قانونگذاری جمهوری‌خواه دنبال می‌شود، اتفاق می‌افتد‌ که بیشتر آنها ناشی از ادعاهای تقلب مربوط به انتخابات ۲۰۲۰ است. هیچکدام از این ادعاها در دادگاه ثابت نشده است.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Mjid-Jowhari-MP-RichmondHill-Nowruz

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, July 11, 2022 - 08:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به