این مکان‌ها در شهر ایرانی‌نشین ریچموندهیل، منطقه ایرانی‌نشین ویلودیل و نیز دان‌تاون تورنتو قرار دارند، عکس تظاهرات مقابل سفارت آمریکا را نشان می‌دهد
روزهای شنبه و یکشنبه، سه گروه مختلف از تظاهرات در شهر تورنتو در ارتباط با خیزش اخیر مردمی در ایران و اعتراض به حکومت جمهوری اسلامی برگزار شده و می‌شود. 
این مکان‌ها در شهر ایرانی‌نشین ریچموندهیل، منطقه ایرانی‌نشین ویلودیل و نیز دان‌تاون تورنتو قرار دارند. 

سه گروه تظاهرات ایرانیان در تورنتو در شنبه و یکشنبه

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
شنبه ساعت ۱ در ریچموندهیل به دعوت عاشقان ایران؛ شنبه عصر ساعت ۴ در داون‌تاون و مقابل سفارت آمریکا و یکشنبه به دعوت همبستگی جهانی برای آزادی در ایران؛ و یکشنبه ۱۲ فوریه ساعت ۱۰:۳۰ از «سنتر پوینت مال» تا میدان مل لستمن به دعوت کانون فرهنگ و هنر خانه ایران – تورنتو. دعوت‌های شنبه عصر و یکشنبه از طرف گروه‌های نزدیک به رضا پهلوی و دعوت شنبه ظهر از طرف گروه‌های نزدیک به حامد اسماعیلیون صورت گرفته است. 
بنا به گزارش‌ها، تظاهرات شنبه در ریچموندهیل در شمال تورنتو هزاران نفر را در دمای منهای ۲ درجه به خود جلب کرد. این تظاهرات در اعتراض به انقلاب ۵۷ صورت گرفت که تظاهرات کنندگان به ۴۴ سال دیکتاتوری در ایران اعتراض کردند، و در عین حال از خیزش مردمی در کشور حمایت نمودند. آن‌ها از دولت کانادا خواستند تا سپاه را در لیست تروریستی کانادا جای دهد. 
در تظاهرات مقابل سفارت آمریکا که در دان تاون تورنتو انجام شد، نیز تظاهرات کنندگان از دولت آمریکا خواستند تا حداکثر فشار ممکنه را به رژیم جمهوری اسلامی وارد کند. آن‌ها خواستار قطع کلیه مذاکرات، اخراج راب مالی و اخراج کلیه وابستگان رژیم از آمریکا بودند. 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Website Design

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
تظاهرات بعدی امروز یکشنبه صبح از ساعت ۱۰:۳۰ در مرز شمالی شهر تورنتو و در تقاطع خیابان‌های یانگ و استیلز یعنی سنتر پوینت آغاز و تا میدان مل‌لستمن ادامه می‌یابد. قرار بود یک زنجیره انسانی نیز در دان تاون تشکیل شود که تا این لحظه تاییدیه آن به دست ایران استار نرسیده است.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Saturday, February 11, 2023 - 22:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به