پلیس گفت که اتهامات بیشتری بر علیه این افراد در دست بررسی است
پلیس منطقه "پیل" در غرب تورنتو امروز چهارشنبه گفت که چند خانه بدکاره‌ها که چهار زن آنها را می‌گرداندند را در طی یک عملیات شناسایی و انهدام قاچاق انسان، در شهر "می‌سی‌ساگا"، تخته کرده است.
این نیرو افزوده یک مرد نیز در ارتباط با این عملیات با اتهام مواد مخدر دستگیر کرده و به دادگاه می‌فرستد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
کشف چندین خانه بدکاره‌ها در غرب تورنتو؛ چهار زن گرداننده و ۱۳ زن دیگر همراه با یک مرد دستگیر شدند
پلیس منطقه‌ای پیل می‌گوید که با این عملیات توانسته ۱۳ زن دیگر که پلیس آنها را "قربانیان قاچاق انسان در دست چهار بدکاره" توصیف کرده، نجات داده و آزاد کند. در این عملیات به نام پروژه "پاسیفیک"، کارآگاهان با معاونت ویژه اداره پلیس منطقه‌ای پیل موفق شده‌اند که ۴۸,۰۰۰ دلار را که این خانه‌های بدکاره‌ها بعنوان سود بدست آورده بودند، کشف و ضبط کند. پلیس مدعی است "اعضای یک شبکه جنایی چندین خانه غیرقانونی در شهر می‌سی‌ساگا را اداره می‌کردند و از قربانیان چینی‌تبار در تجارت جنسی سوء استفاده می‌کردند و پول به جیب می‌زدند".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
"دیوید لینگ" بازرس پلیس، "ایان هارلوف" و "نیک میلینوویچ" به ترتیب معاون و رئیس پلیس منطقه، امروز چهارشنبه توضیح دادند که این خانه‌های غیرقانونی از آپارتمان‌های کاندو در مرکز می‌سی‌ساگا استفاده می‌کرده‌اند. پلیس می‌گوید سر نخ این ماجرا و تحقیقات، از یک تماس تلفنی شروع شده و دیوید توضیح داد که این نیرو در پی دریافت یک شکایت تحقیقات را آغاز کرد و متوجه قاچاق انسان و قاچاق مواد مخدر شد. در ۲۷ مارس، پس از یک سال تحقیقات طولانی، آنها حکم‌های بازرسی را اجرا کردند که منجر به کشف بسیاری از موارد نقض قوانین جنایی و "توقیف ارزهای کانادایی و آمریکایی و دیگر کشورها، تلفن‌های همراه متعدد، سایر وسایل ذخیره‌سازی الکترونیکی، و مقداری مواد مخدر شد".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
پلیس پیل می‌گوید در این عملیات از دولت انتاریو، سرویس اطلاعات جنایی انتاریو، آژانس خدمات مرزی کانادا، مرکز تجزیه و تحلیل تراکنش‌های مالی و گزارش‌های کانادا، پلیس استان انتاریو، پلیس منطقه‌ای یورک، و اجرای انطباق و صدور مجوز می‌سی‌ساگا، کمک دریافت کرده است. میلینوویچ، رئیس فرماندهی تحقیقات و خدمات اضطراری، گفت: "می‌خواهم از بازرسان به‌خاطر سخت‌کوشی و اراده‌شان در به نتیجه رساندن موفقیت‌آمیز این پروژه، و همچنین از کلیه اعضاء جامعه‌مان برای مراقبت و حمایت از بازماندگان تشکر کنم".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
وی افزود: "قاچاق انسان چیزی است که می‌تواند در هر جایی اتفاق بیفتد، و در بسیاری از موارد، قربانیان نمی‌دانند که مورد بهره‌کشی قرار می‌گیرند یا خیلی ترسیده‌اند که جلو بیایند. ما قربانی شدن جمعیت‌های آسیب‌پذیر جامعه خود را تحمل نخواهیم کرد". او در ادامه گفت که حمایت فراگیری که جامعه در این رابطه مبذول داشته تا این پروژه به مقصود برسد و نیز اینکه از این پس جامعه برای کمک به قربانیان تمام تلاشش را خواهد کرد تشکر کرده و گفته که کار نیک جامعه از این پس در مقابل قربانیان، به همان اندازه مهم است که نجات آنها و جزئی از این عملیات به شمار می‌رود.
 
گردانندگان چه کسانی هستند؟
"لئونگ نگای" ۵۹ ساله از شهر میلتون، "یو - هوبلی لان" ۶۳ ساله از می‌سی‌ساگا، متهم به گرداندن و هدایت این خانه‌ها هستند. سه فقره کسب سود مادی از خدمات جنسی و نگهداری کوکائین نیز از دیگر اتهامات آنهاست. نگای همچنین به چهار فقره قاچاق کوکائین و برقراری ارتباط با هدف در نظر گرفتن خدمات جنسی متهم است.
"کوای لین تسو" ۵۵ ساله، و "یوان یوان ژانگ" ۳۹ ساله، هر دو از مارکهام، متهم به ارتباط با هدف با مردم برای خدمات جنسی هستند. تسو، همراه با "ایمون هاندراهان" ۷۱ ساله از می‌سی‌ساگا، که یک مرد دستگیر شده است، به داشتن کوکائین به منظور قاچاق نیز متهم هستند. اتهامات علیه این پنج نفر هنوز در دادگاه مورد بررسی قرار نگرفته است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


در همین حال، پلیس گفت که اتهامات بیشتری بر علیه این افراد در دست بررسی است. ۱۳ زن که گفته می‌شود "استثمار" شده‌اند، همگی اکنون تحت مراقبت هستند.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, May 31, 2023 - 19:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به