گراهام ۶۶ ساله، متحد سرسخت رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ، یک جمهوری‌خواه از کارولینای جنوبی و یکی از محافظه‌کاران برجسته مجلس سنای آمریکاست
"لیندسی گراهام" سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی که در بیشتر مدت ریاست جمهوری ترامپ از او به شدت دفاع می‌کرد، امروز اعلام کرد که با وجود اینکه دو دوز واکسن کرونا را زده، تست کووید -۱۹ او مثبت شده است. وی اولین سناتوری‌ست که کرونا می‌گیرد و افزوده که علائمی شبیه آنفولانزا دارد و برای ۱۰ روز به قرنطینه می‌رود.
همزمان ایالات متحده اعلان کرد که ‌یک ماه دیرتر از قول تبلیغاتی جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، اکنون توانسته ۷۰ درصد بزرگسالان آمریکایی را واکسینه کند. سرعت و حجم واکسیناسیون در آمریکا برای چند هفته یکی از بالاترین رکوردهای تاریخ دنیا بوده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
لیندسی گراهام سناتور حامی ترامپ کرونا گرفت، آمریکا ۷۰ درصد بزرگسالان را واکسینه کرد
گراهام ۶۶ ساله، متحد سرسخت رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ، یک جمهوری‌خواه از کارولینای جنوبی و یکی از محافظه‌کاران برجسته مجلس سنای آمریکاست. وی گفت که از روز شنبه شاهد بروز علائم شبه آنفولانزا بوده و صبح روز دوشنبه برای بررسی آن به پزشک مراجعه کرده و پزشک کنگره دوشنبه عصر به او گفته که آزمایش کرونایش مثبت شده است. گراهام در یک توئیت نوشت: "من احساس می‌کنم که عفونت سینوسی دارم و در حال حاضر هم علائم خفیفی را بروز داده‌ام. برای ده روز به قرنطینه خواهم رفت. بسیار خوشحالم که واکسینه شده‌ام زیرا اگر واکسن نزده بودم حال خوبی نمی‌داشتم و علائم بیماریم بسیار بدتر می‌بود".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Rahtours-Tour-South-Africa-رهتورز-تور-آفریقا-جنوبی
کرونا گرفتن وی در زمان بسیار مهمی از مجلس سنا اتفاق افتاده: رهبران دموکرات امیدوارند در هفته آینده لایحه زیر بنایی یک تریلیون دلاری توسعه ارائه شده توسط بایدن را تصویب کنند و گراهام همراه با ۱۷ جمهوری‌خواه دیگر از آن حمایت کرده‌اند. تصویب این لایحه نیاز به ۶۰ رأی موافق دارد که حداقل ۱۰ جمهوری‌خواهان باید از آن حمایت کنند. روز جمعه گراهام با "جو مانچین" سناتور دموکرات در این زمینه صحبت کرده بود و سخنگوی مانچین با تایید این مذاکره گفت که مانچین واکسینه شده است و از دستورالعمل‌های ضد کرونا نیز پیروی می‌کند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
حراج استثنایی کتاب دانلود چاپی دکتر عباس میلانی
خود گراهام و دفترش نگفتند که آزمایش کرونای وی نوع نسخه کرونا، مانند دلتا را نشان داده یا خیر. عامل اصلی افزایش اخیر موارد کرونا در آمریکا به ویژه در ایالت‌های جنوبی با نرخ نسبتا پایین واکسیناسیون، دلتاست. ۴۶ درصد از جمعیت کارولینای جنوبی حداقل یک دوز واکسن کوید-۱۹ را زده‌اند که بسیار کمتر از میانگین ۵۸ درصدی کل کشور است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Rahtours-Tour-Brazil-رهتورز-تور-برزیل
 

آمریکا ۷۰ درصد بزرگسالان را واکسینه کرد
بایدن در طول انتخابات قول داده بود تا روز ملی آمریکا در چهارم ژوئیه، ۷۰ درصد بزرگسالان را واکسینه کند. این رقم پایین‌ترین برآورد اولیه ضروری دولت، برای دستیابی به مصونیت اجتماعی در آمریکا نامیده می‌شود. این هدف یک ماه دیرتر و در سوم آگوست محقق شد، ولی علیرغم این پیشرفت علاوه بر اینکه هیچ جشنی در کاخ سفید برگزار نشد، بایدن هدف جدیدی را نیز تعیین نکرد زیرا دولتش اکنون با واکسن نزدن مردم در مناطق جنوبی و روستایی و نیز کرونای دلتا روبروست.
موارد ابتلای روزانه به کرونا در ایالات متحده طی ماه گذشته ۶ برابر شده و به طور متوسط با ۸۰,۰۰۰ مورد در روز با آمار اواسط فوریه برابری می‌کند و میزان مرگ و میر روزانه نیز طی دو هفته گذشته از میانگین ۲۵۹ نفر به ۳۶۰ نفر رسیده است. دولت می‌گوید عامل بالا رفتن این آمار شیوع نسخه دلتاست که بسیار مسری‌تر بوده و با گسترش بیشتر بیمارستان‌ها را پُر می‌کند و قوانین جدید ماسک زدن را دوباره بر پا می‌نماید.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا

پس از آنکه تخت‌های یک بیمارستان در فلوریدا پُر از بیماران کرونایی شد، در لوئیزیانا هم این ایالت به همه مردم، اعم از واکسینه شده یا نشده دستور داد تا در همه مکان‌های عمومی داخلی، از جمله مدارس و دانشکده‌ها، ماسک بزنند. گزارش‌های رسیده از ادارات بهداشت دیگر ایالت‌ها، به ویژه ایالت‌های محافظه‌کار جنوبی حاکی از آنست که آنها نیز در حال بررسی برقراری مجدد محافظت از کرونا هستند زیرا با واکسن نزدن مردم از یک سمت و گسترش سریع کرونا از سمت دیگر مواجهند.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, August 3, 2021 - 08:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به