ترودو با تبریک سال نو و نیز نوروز از جنبش مردم ایران تمجید کرد
گزارشگر ایران استار گزارش می‌دهد:
شنبه ۱۸ مارچ مصادف بود با جشن حزب لیبرال فدرال کانادا که امسال "آرموری" در مرکز شهر قدیمی آرورا در شمال تورنتو برگزار شد. این جشن به میزبانی "لیا تیلور روی" و با حضور حدود یکصد نفر بصورت دعوتی بین ساعات ۳ تا ۵ برگزار گشت.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
جاستین ترودو نخست وزیر کانادا همراه با لیبرال‌های مجلس کانادا در شمال تورنتو نوروز را جشن گرفتند
در این گردهمایی که حدود یکصد نفر حضور داشتند، علاوه بر حضور و سخنرانی "جاستین ترودو" نخست وزیر کانادا جمعی از نمایندگان مجلس از جمله "علی احساسی" نماینده ایرانی‌تبار از منطقه ویلودیل و "مجید جوهری" نماینده ایرانی‌تبار از منطقه ریچموندهیل نیز حضور داشتند. پیش از ورود ترودو و پس سخنرانی مجید جوهری در ستایش از خیزش مردمی در ایران و تقدیم این گردهمایی به مردم گفت که امیدوار است به زودی آزادی در ایران متبلور گردد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
در این مراسم یک رقص موزون ترکیبی برای بهار نیز روی استیج بطور زنده اجرا گردید؛ سپس تیلور به بالای سن رفت و ورود ترودو را اعلان کرد و پس از آن ترودو به روی سن رفت و به سخنرانی پرداخت. او با تبریک سال نو و نیز نوروز از جنبش مردم ایران تمجید کرد. وی با اشاره به ایرانیان حاضر در سالن و کانادا گفت که کانادا از داشتن ایرانیان که باعث پیشرفت و شکوفایی کانادا می‌شوند به خود می‌بالد و افزود که اگر این جمعیت کم ایرانیان در کانادا که چنین بسیار موفق بوده‌اند در داخل ایران می‌بودند آنگاه باید دنیا انتظار ایرانی بسیار باشکوه را می‌داشت.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
ترودو با نام بردن و تشویق از "رعنا منصور" که در این جلسه نیز حضور داشت گفت که وی در این هفته میهمان کاخ سفید نیز خواهد بود. ترودو با اشاره به رقص بهاری، به تمجید از فرهنگ ایران پرداخت و گفت که نوروز باستانی متعلق به تمام مردم این منطقه از تاجیکستان گرفته تا ترکیه است. او پس از پایان سخنرانی کوتاهش و پیش از خداحافظی، تقریبا با همه دست داد و ده‌ها عکس یادگاری نیز گرفت که این بخش حتی طولانی‌تر از سخنرانیش شد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
خبر-کانادا-جاستین-ترودو-نخست-وزیر-لیبرال-مجلس-شمال-تورنتو-آرورا-نوروز-جشن-رقص-بهار-سخنرانی-مجید-جوهری
از جمله افرادی که در این مراسم حضور داشتند می‌توان به "دیوید وست" شهرداری شهر ریچموندهیل، "فرانک اسکارپتی" شهردار شهر مارکهام، "تام مراکس" شهردار آرورا، رهبر لیبرال‌های منطقه یورک، دکتر رضا مریدی، و نیز چند نماینده مجلس و چند نامزد لیبرال‌ها از منطقه بزرگ‌شهر تورنتو اشاره کرد.

در این جلسه گفته شد که به احتمال زیاد ترودو روز دوشنبه یا سه‌شنبه در یک مکان دیگر در منطقه یورک بطور مستقیم با ایرانیان ملاقات خواهد کرد تا نوروز را در میان مردم نیز تبریک بگوید.

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, March 19, 2023 - 15:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به