دو پایگاه پلیس چین، یکی در "مونترال" و دیگری در "بروسارد"، حومه جنوبی مونترال کشف شده اما مقامات کانادایی بعلت تحقیقات از ارائه مکان آنها خودداری می‌کنند
پلیس سلطنتی کانادا روز پنجشنبه از طریق ایمیل اعلان کرد که تحقیقاتی را در رابطه با دو پایگاه پلیس چین در داخل کانادا، داخل استان کبک آغاز کرده است.
در طی چند روز گذشته مشخص شد که دو پایگاه پلیس چین، یکی در "مونترال" و دیگری در "بروسارد"، حومه جنوبی مونترال کشف شده است. پیشتر حداقل سه پایگاه دیگر نیز در کانادا کشف شده بودند. برای خواندن گزارش کامل ایران استار از رسوایی ایستگاه پلیس چین در دیگر کشورها: دو مرکز دیگر پلیس چین در کانادا کشف شد، اینجا را کلیک کنید.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
دو پایگاه دیگر پلیس چین اینبار در مونترال کانادا کشف شد؛ پلیس سلطنتی تحقیقات را آغاز کرد
نیروی پلیس فدرال اضافه کرد که این احتمال وجود دارد که کانادایی‌های چینی‌تبار "قربانی فعالیت‌های احتمالی انجام شده توسط این مراکز شده باشند... و هرگونه ارعاب، آزار و اذیت و آسیب رساندن به هر جوامعی یا فردی در کانادا قابل تحمل نخواهد بود". در همین رابطه "چارلز پویر" از نیروی پلیس سلطنتی گفت: "آنچه می‌دانیم این است که جامعه چینی‌تبارهای کانادا نگرانی‌های خود را در این رابطه ابراز کرده‌اند. برخی از مردم تهدید می‌شوند، برخی از افراد مرعوب می‌گردند و ما قطعا برای ادامه تحقیقات خود به همکاری آنها نیاز داریم". او همچنین تأیید کرد که این اولین باری‌ست که یک ایستگاه پلیس چینی در استان کبک توسط پلیس سلطنتی کانادا شناسایی شده است.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
این نیرو می‌گوید با توجه به تحقیقاتی که در حال انجام است نمی‌تواند در مورد هویت این پایگاه‌ها اظهار نظر کند. این تحقیقات اولین بار روز پنجشنبه توسط مجله مونترال گزارش شده است. "جاستین ترودو" نخست وزیر کانادا در اوایل روز پنجشنبه به طور خلاصه به این اتهامات پرداخت و گفت: "ما مطمئن هستیم که پلیس سلطنتی کشور این موضوع را پیگیری می‌کند و سیستم‌های اطلاعاتی ما این موضوع را جدی می‌گیرند". وی افزود: "این موضوعی است که ما را بسیار نگران می‌کند". این در حالی‌ست که خود ترودو برای دخالت چین در دو دوره پیاپی انتخابات فدرال کانادا به نفع ترودو تحت فشار قرار دارد. وی از سوی دیگر بعلت دریافت یک میلیون دلار از دو چینی ثروتمند برای بنیاد "ترودو" نیز تحت فشار قرار گرفت که مجبور به باز گرداندن ۲۰۰,۰۰۰ دلار آن شد. ترودو در این بنیاد سمتی ندارد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
در دسامبر ۲۰۲۲، یک گروه حقوق مدنی اسپانیایی در گزارشی فاش کرد که پلیس چین در سرتاسر جهان پایگاه‌هایی دارد و دست به عملیاتی می‌زند. از جمله این پایگاه‌ها تاکنون سه پایگاه در تورنتو و حداقل یک پایگاه دیگر در ونکوور کشف شده است. این گروه می‌گوید که بیش از ۱۰۰ پایگاه از این دست را در بیش از ۵۰ کشور جهان شناسایی کرده و ادعا می‌کند که این ایستگاه‌ها برای "متقاعد کردن" افرادی که مقامات چینی ادعا می‌کنند فراری‌هایی هستند و در خارج از کشور زندگی می‌کنند، به بازگشت به چین مورد استفاده قرار می‌گیرد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
چین می‌گوید این پایگاه‌ها ربطی به حکومت این کشور ندارد و افراد حاضر در آن از چینی‌تبارهای مقیم هر کشورند که به آنهایی که زبان خارجه ضعیفی دارند یا با مشکلاتی مانند کارت راهنمایی رانندگی مواجهند، کمک رسانده می‌شود. چین می‌گوید هیچ مقامی دولتی یا پلیس این کشور در هیچ پایگاه این چنینی در جهان حضور ندارد.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Thursday, March 9, 2023 - 21:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به