شرکت‌های وام‌دهنده، هواپیماهای این شرکت را زمینگیر و سپس مصادره کردند
در حالیکه روز شنبه، شرکت وام دهنده شرکت هواپیمایی "فلر" پس از ادعای عدم پرداخت سر رسیدهای فلر، هواپیماهای این شرکت را زمینگیر و سپس مصادره کرد، اکنون فلر می‌گوید با ادله به دادگاه رفته، هم هواپیماها را پس می‌گیرد و هم ۵۰ میلیون دلار خسارتش را.
این در حالی‌ست که تعدادی از مسافران این پروازها، سفرشان را از دست داده و چند روزی آواره شده‌اند و برخی از پروازهای آینده این شرکت نیز لغو شده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
چهار هواپیمای فلر، ارزان‌ترین خط هواپیمایی کانادا مصادره شد؛ فلر شرکت وام‌دهنده را ۵۰ میلیون دلار سو کرد
اما شرکت "ایربورن کپیتال" که کارش وام دادن به شرکت‌های هواپیمایی‌ست می‌گوید که فلر طی پنج ماه گذشته "معمولا" نتوانسته سر رسید پرداخت‌هایش را انجام دهد و به همین دلیل هواپیماها را توقیف کرده است. ایربورن می‌گوید معوقات پرداخت‌های فلر اکنون بالغ بر میلیون‌ها دلار شده و در این رابطه به‌طور منظم با نمایندگان فلر درباره تعهداتشان در تماس بوده است. این شرکت افزوده: "فسخ اجاره هواپیما همیشه آخرین راه‌حل است و چنین تصمیمی هرگز ساده گرفته نمی‌شود. در این مورد خاص، ما پس از اخطارهای متعدد به شرکت فلر شاهد بودیم که این شرکت دوباره در زمان مقرر، پرداختش را انجام نداده و ما از روی اجبار اقداماتی را برای فسخ اجاره هواپیما انجام دادیم".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
پس از اینکه چهار هواپیماهای فلر در روز شنبه از سرویس خدماتی خارج شدند، فلر بیش از یک پنجم ناوگان ۱۹ هواپیمای خود را از دست داد بطوریکه این شرکت هواپیمایی مجبور شد چندین پروازش را لغو کند. این شرکت تلاش کرد تا مسافران هواپیماهای مصادره شده را با سه هواپیمای مسافربری از شرکت‌های دیگر که پُر نبودند جایگزین کند و برای هواپیمای چهارم نیز، یک هواپیمای اجاره‌ای جدید بیابد و موفق شد آنها را پس از چند روز به مقصد برساند. این شرکت شش‌ساله، دوباره امروز چهارشنبه، به مشتریان خود گفت: "همه مشتریان می‌توانند سفرهای آینده خود را با اطمینان خاطر رزرو کنند". این شرکت اعلام کرد که به پروازهای خود به ۳۵ مقصد ادامه خواهد داد. بیشتر پروازهای این شرکت در کاناداست، اما فلر پروازهایی به ۱۰ شهر ایالات متحده آمریکا و سه شهر در مکزیک نیز دارد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
روز چهارشنبه اعلامیه‌ای از سوی اداره فرودگاه بین‌المللی اتاوا مبنی بر لغو مجوز خدمات زمینی به این خط هواپیمایی و خط هواپیمایی "سان وینگ" برای بارگیری چمدان‌ها را اعلان کرد که مشکلی به مشکلات فلر اضافه می‌کند. فرودگاه اتاوا همین ۳۰ روز پیش نیز برای خط هواپیمایی "منزیس" اسکاتلند اخطاریه صادر کرده بود که آن را در روز دوشنبه آینده به اجرا خواهد گذاشت.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
 
اسناد شکایت فلر در دادگاه
این شرکت هواپیمایی ادعا می‌کند که وام‌دهنده‌ها بدون توجه به اعلان جدید روند پرداختی شرکت فلر در جمعه گذشته و بدون هیچ اعتراضی این توقیف‌ها را انجام داده‌اند. فلر می‌گوید شکایتی ۵۰ میلیون دلاری علیه چندین شرکت وام‌دهنده هواپیما به دلیل توقیف "غیرقانونی" چهار فروند هواپیمای خود در روز شنبه تنظیم و تقدیم دادگاه کرده است.
پرونده‌های موجود در دادگاه عالی انتاریو بیان می‌کند که شرکت ایربورن و سه شرکت وابسته به آن "مخفیانه" معامله بهتر دیگری را با یک شرکت هواپیمایی دیگر انجام داده‌اند تا این بوئینگ‌های ۷۳۷ مکس را به آن شرکت اجاره دهند و سپس بازی درآورده‌اند تا قرارداد با فلر را "بطور غیر قانونی فسخ" کنند. در بیانیه ادعایی آمده است: "توقیف‌ها و مصادره‌ها با سوء نیت و به شیوه‌ای بدخواهانه سازماندهی شده‌اند که حداکثر آسیب ممکن را به فلر وارد کرده است، از جمله آسیب زدن به روابط و اعتماد مسافرانش. آنها ماموران مصادره هواپیما را در نیمه‌شب فرستادند تا مسافران تعطیلات بهاری را تحت تاثیر حداکثری قرار دهند".
فلیر می‌گوید که هیچ اطلاعیه یا اخطاریه مصادره دریافت نکرده و ماموران در ساعت ۳ بامداد روز شنبه به وقت شرق آمریکا و بطور همزمان به فرودگاه‌های تورنتو، ادمونتون و واترلو رفتند تا گواهی‌های ثبت‌نام و اسناد فنی داخل هواپیما را ضبط کنند تا پروازها زمین‌گیر شوند. این دو مدرک در پرواز هواپیما، معادل کلید خودروهای معمولی‌ست.
فلر می‌گوید شرکت ایربورن با ادعای خسارت قابل توجه، شرکت هواپیمایی را "گمراه کرده" تا بتواند پس از مصادره هواپیماها آنها را به شرکت دیگری به نام "ای‌بی‌سی" که در ادمونتون است، بدهد.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

شرکت ایربورن در پاسخ به ادعاهای شرکت فلر، در ایمیلی در امروز چهارشنبه نوشت که "به شدت ادعاهای مطرح شده توسط خطوط هوایی فلر را رد می‌کند". هیچیک از ادعاهای این شرکت‌ها در دادگاه بررسی نشده است.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, March 15, 2023 - 19:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به