کارشناسان درباره ارزش این پوشش‌ها هشدار می‌دهند که این کاهش ریسکی‌ست که احتمالا ارزشش را ندارد
رانندگان انتاریویی به زودی می‌توانند با صرف نظر کردن از برخی از پوشش‌های بیمه‌ای خاص، پرداخت‌های بیمه خودرو خود را کاهش دهند.
با این حال، کارشناسان درباره ارزش این پوشش‌ها هشدار می‌دهند که این کاهش ریسکی‌ست که احتمالا ارزشش را ندارد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
در انتاریو رانندگی می‌کنید؟ شاید بتوانید از اول سال جدید بیمه خودرو خود را کاهش دهید
از ژانویه ۲۰۲۴، رانندگان این گزینه را خواهند داشت که از پوشش خسارت مستقیم به اموال (موسوم به دی‌‌سی‌پی‌دی) استفاده نکنند، به این معنی که در صورت‌عدم تقصیر در یک حادثه، مالکان خودرو تحت پوشش بیمه‌ای هزینه‌های آن قرار نخواهند گرفت و خودشان باید کل خسارت وارده را از جیب خودشان بپردازند. این بند از پوشش بیمه، شامل مفقود شدن وسیله نقلیه یا محتویات آن نیز می‌شود. بدین ترتیب، شما در ازای کاهش پرداخت حق بیمه ماهیانه، هزینه تعمیرات وسیله نقلیه، گم شدن خودرو یا محتویات آن، یا دریافت وسیله نقلیه موقت جایگزین را دریافت نخواهید کرد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
فرم انصراف که توسط شرکت‌های بیمه در حال نهایی شدن است هشدار می‌دهد: "اگر وسیله نقلیه شما در اثر برخورد آسیب ببیند، ضرر شما توسط بیمه جبران نخواهد شد حتی اگر شما مقصر نباشید. این بیمه نامه یا شخص دیگری، از جمله مقصر تصادف یا شرکت بیمه او، خسارتی به شما پرداخت نخواهند کرد. هنوز مشخص نیست بطور متوسط پرداخت رانندگانی که از این پوشش انصراف می‌دهند، چقدر کاهش می‌یابد. "مورگان رابرتز"، مدیر بیمه "آراچ" می‌گوید که این کاهش پرداختی ماهیانه حق بیمه، احتمالا "قابل توجه" نخواهد بود و افزود: "این یعنی حتی اگر شما مقصر هم نباشید، باید کلیه هزینه‌ها را از جیب خودتان پرداخت کنید".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
رابرتز می‌گوید که او نمی‌تواند شرایطی را تجسم کند که تصادفی رخ دهد و کسی که از این نوع پوشش انصراف داده، سودی ببرد و اشاره کرد که قیمت بکسل کردن یا تعمیر خودرو احتمالا از صدها دلاری که ممکن است سالانه پس‌انداز کنید، خیلی بیشتر می‌شود. این در حالی‌ست که پیشتر پوشش دی‌‌سی‌پی‌دی معمولا همراه با بیمه شخص ثالث، مزایای قانونی تصادفات، و پوشش بیمه نشده خودرو، جزو بیمه نامه پایه خودرو بود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
بر اساس گزارش ماه مه شرکت "ریتزدات‌سی‌ای"، حق بیمه در انتاریو در سال ۲۰۲۳ در مقایسه با سال ۲۰۲۱ حدود ۱۲% افزایش یافته و به طور میانگین در حدود ۱,۷۶۶ دلار در سال رسیده که با احتساب تورم و بهره‌های بالا، در حال فشار آوردن مضاعف به مردم است. حق بیمه به ویژه در بزرگ‌شهر تورنتو بسیار بالا است، بطوریکه حق بیمه در شهرهای "تورنتو"، "برمتون"، "می‌سی‌ساگا"، "وان" و شهر ایرانی‌نشین "ریچموندهیل" بیش از ۲,۰۰۰ دلار در سال است.
 
دولت استان انتاریو چه می‌گوید
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

دولت استانی می‌گوید این امکان جدید، به منظور افزایش انتخاب برای مصرف‌کننده‌ها در نظر گرفته شده و می‌تواند برای رانندگان خودروهای قدیمی‌تر که ارزششان کمتر از هزینه بیمه است مفید باشد. سخنگوی وزارت مالیه انتاریو در بیانیه‌ای گفت: "این تغییر مهمی است که دولت برای دادن گزینه‌های بیشتر به رانندگان انجام می‌دهد". این تغییر بخشی از یک استراتژی چندساله گسترده‌تر است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ توسط دولت محافظه‌کار "داگ فورد" اعلام شد، که در آن زمان دولت گفت به شرکت‌های بیمه اجازه خواهد داد تا چندین نوع بیمه جدید را برای انتخاب رانندگان پیشنهاد کنند تا هر راننده‌ای بتواند با توجه به وضعیت خود امکان کاهش پرداخت بیمه ماهیانه خود را داشته باشد.

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, November 20, 2023 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به