از مراقبت‌های بهداشتی گرفته تا سیاست‌های دولتی درباره تغییرات آب و هوایی، مواردی هستند که مردم این استان باید از دولت لوگو انتظار داشته باشند
در انتخابات دیروز کبک، حزب "آینده کبک" به رهبری "فرانسوا لوگو" موفق شد دولت اکثریتی، قوی‌تر از گذشته در این استان تشکیل دهد.
حزب راستگرای آینده با ۹۳ کرسی و ۴۳% آراء اول؛ لیبرال‌ها به رهبری "دومینیک آنگلاد" با ۱۹ کرسی و ۱۳% آراء دوم؛ حزب چپ‌گرای کبک سولیدار به رهبری "گابریل نادو - دوبوا با ۱۱ کرسی و ۱۴% آراء سوم؛ حزب راست‌گرای قدیمی "کبک" به رهبری "پل سنت پی‌یر پلاموندون" با ۲ کرسی و ۱۵% آراء چهارم و حزب محافظه‌کار راست‌گرا به رهبری "اریک دهیمه" بدون کرسی و با ۱۳% آراء پنجم شدند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
پیروزی اکثریتی قاطع تر فرانسوا لوگو در انتخابات استانی دیروز کبک چه تاثیراتی روی مردم خواهد داشت؟
از مراقبت‌های بهداشتی گرفته تا سیاست‌های دولتی درباره تغییرات آب و هوایی، مواردی هستند که مردم این استان باید از دولت لوگو انتظار داشته باشند. با دومین دولت اکثریت، لوگو اکنون قوی‌تر از گذشته می‌تواند توجهات را از شیوع کرونا به سایر مسائل مبرم معطوف کند. حزب تحت رهبری فرانسوا لوگو اکنون با چالش‌های بزرگ دیگری‌، از جمله اصلاح سیستم مراقبت بهداشتی آسیب دیده از کرونا، رسیدگی به کمبود حاد نیروی کار و مقابله با تغییرات آب و هوایی، روبرو است. این حزب، ‌در صدر لیست بلند وعده‌های انتخاباتی خود‌ می‌گوید که می‌خواهد در مقابله با تورم، به مردم کبک کمک کند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Rahtours-Tour-Niagara-Falls-Light-Festival-رهتورز-تور-آبشار-نیاگارا-فستیوال-نور
رفع مشکلات مراقبت‌های بهداشتی: ‌‌کرونا شکاف‌ها و کاستی‌ها‌ را در سیستم مراقبت بهداشتی بیماران کبک ‌آشکار کرد. کارکنان بیش از حد کار می‌کنند، اتاق‌های اورژانس مملو از جمعیت هستند و ‌کمبود پزشک خانواده در بسیاری از مناطق استان به چشم می‌خورد. همچنین‌ مردم برای دسترسی به مراقبت‌های‌ اولیه با مشکل مواجه هستند. وزیر سابق بهداشت گفته که قصد دارد این سیستم را اصلاح کند، این در حالی است که از کارکنان مراقبت‌های بهداشتی مالیات اضافی هم نمی‌گیرد. لوگو قصد دارد با ساخت دو کلینیک خصوصی، یکی در شرق مونترال و دیگری در شهر کبک، به کاهش مشکل دسترسی به مراقبت‌های اورژانسی درمانی کمک کند که هزینه درمان شدن در آنها را پس از پرداخت توسط بیماران، دولت به بیماران بازپرداخت خواهد کرد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
از سوی دیگر او با حذف اضافه‌کاری اجباری، شرایط کاری را برای پرستاران و سایر کارکنان مراقبت‌های بهداشتی بهبود می‌بخشد، همچنین می‌خواهد تا خدمات مراقبت در منزل را بهبود بخشد و افزایش دهد تا به این طریق به تعداد بیشتری از افراد مسن یا مبتلا به بیماری‌های مزمن‌ اجازه دهد که مدت طولانی‌تری در خانه‌های خود بمانند و تخت‌های بیمارستان‌ها آزاد بمانند. دولت برنامه اجرایی جدیدی برای ارائه به سالمندان دارد تا با مشکلات کمتری در دوران پیری خود مواجه باشند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Rahtours-Tour-South-Africa-رهتورز-تور-آفریقا-جنوبی
تغییرات اقلیمی و آب‌وهوایی: این استان قرار است بی‌خیال رسیدن به اهداف تعیین و اعلان شده آب‌وهوایی سال ۲۰۳۰ خود شود مگر اینکه بتواند با عاملی غیرمنتظره (احتمالا مانند بودجه اضافی) مسیر خود را به سرعت تغییر دهد. دولت می‌گوید در زمینه مقابله با تغییرات آب و هوایی به شدت روی برقی کردن وسایل نقلیه و ساخت جاده‌های جدید، از قبیل اتوبان‌ها و پل و تونل سرمایه‌گذاری می‌کند تا از انتشار گاز کربن اتومبیل‌ها بکاهد. فرانسوا لوگو گفت که از شرکت "هایدرو کبک" می‌خواهد تا برای تولید انرژی تجدیدپذیر، به دنبال ساخت سدهای بیشتری باشد، زیرا این استان نیاز دارد تا سال ۲۰۵۰ کربن خنثی شود.

کمک مالی مستقیم: در اوایل سال جاری دولت کبک به هر کسی که ۱۰۰,۰۰۰ دلار در سال یا کمتر درآمد داشت ۵۰۰ دلار اهدا کرد؛ کسانی که بین ۱۰۰,۰۰۰ تا ۱۰۵,۰۰۰ دلار درآمد داشتند پول کمتری دریافت می‌کردند؛ و در طول وعده‌های انتخاباتی لوگو قول داد تا پایان سال، ۶۰۰ دلار دیگر به کبکی‌هایی که درآمد سالانه آن‌ها کمتر از ۵۰,۰۰۰ دلار است و ۴۰۰ دلار به کسانی که بین ۵۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار درآمد دارند بدهد. همچنین وعده پرداخت کمک هزینه سالانه تا ۲,۰۰۰ دلار برای افراد ۷۰ سال به بالا را داده است که تا سال ۲۰۲۲ عطف به ماسبق می‌شود.‌‌ همچنین متعهد شده که از سال آینده، نرخ مالیات بر درآمد اشخاص را برای کبکی‌های‌ دو گروه مالیاتی پایین، ۱% کاهش دهد.
مهاجرت: این استان تعداد مهاجران سالانه را به ۵۰,۰۰۰ نفر محدود می‌کند. لوگو گفت که دولت او قول می‌دهد کمبودهای کنونی نیروی کار در بازار را با ورود مهاجران و کارگران موقت خارجی که با نیازهای بازار کار مطابقت دارند جبران خواهد کرد و همچنین دانشجویان را برای تخصص گرفتن در زمینه‌هایی که تقاضای زیادی در آن بخش‌ها وجود دارد، تحت فشار قرار خواهد داد. در مجموع دولت کبک مایل به مهاجرت زیاد نیست و می‌خواهد بیشتر نیروی کار خود را بطور موقت تامین کند و یکی از مهمترین پارامترها در مهاجرت به این استان دانستن خوب زبان فرانسه باشد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا

مدارس: دولت برنامه‌ای ۳ بیلیون دلاری برای ایجاد فضا‌های آموزشی برای ۳۷,۰۰۰ کودک دیگر در مهدکودک‌های عمومی با کمک مالی دولتی را اعلام کرده، همچنین در طول مبارزات انتخاباتی، وعده پرداخت ۱.۴ بیلیون دلار دیگر را در طول ۵ سال آینده داده است. لوگو می‌گوید در اولین ماموریت خود قصد دارد کمبودهایی قبلی که تعهدات سال ۲۰۱۸ خود مبنی بر ایجاد کلاس‌های پیش از مهدکودک با بودجه دولتی برای کودکان چهار ساله داده بود، را جبران کند و به همین دلیل یک استراتژی جدید مراقبت از کودک را به اجرا خواهد گذاشت.

بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, October 4, 2022 - 08:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به